Historia zmian : Oferta

Data utworzenia:  2012-01-26 15:15:37   Użytkownik:  Małgorzata Skrzypek

Decydując się na współpracę z firmą MIKROBIT nie ponoszą Państwo żadnych ukrytych kosztów, a warunki współpracy określa przejrzysta umowa. Jest ona zawierana na okres 1 roku. Po tym okresie może być przedłużona poprzez podpisanie aneksu, który wysyłamy do Państwa w stosownym czasie.

Pełny koszt systemu mBIP obejmuje:

  • roczną licencję użytkowania,
  • 3 godziny szkolenia w siedzibie firmy MIKROBIT Sp. z o.o lub w siedzibie Zamawiającego za naliczeniem kosztów dojazdu wg stawek w cenniku MIKROBIT,
  • podręcznik użytkownika on-line,
  • telefoniczną pomoc techniczną,
  • utrzymanie systemu na serwerach MIKROBIT,
  • przestrzeń dyskową o pojemności 1GB z możliwością rozszerzenia,
  • za niewielką opłatą dodatkową stronę firmową/urzędową oraz 5 kont pocztowych, każde po 50MB, w ramach usług sieci mBnet.

Dodatkowo oferujemy Państwu również wykonanie serwisu mBIP o indywidualnym projekcie graficznym. Zapraszamy do zapoznania sie z porfolio.

W celu otrzymania pełnej oferty cenowej prosimy o kontakt z Działem Handlowym.

Dla klientów MIKROBIT posiadających aktualną Kartę Serwisową przewidujemy bardzo atrakcyjne rabaty cenowe.
Dla klientów posiadających już system BIP u innego operatora, który nie spełnia wymogów prawnych lub po prostu nie podoba się Klientowi przygotowaliśmy również specjalną ofertę.

Dodatkową usługą (w przypadku bardzo krótkiego czasu realizacji) może być pomoc przy wprowadzaniu danych. Do Państwa będzie należało jedynie zatwierdzenie uzupełnionych przez naszych specjalistów informacji (tzw. moderowanie) tak, aby ostateczny obraz biuletynu Państwa instytucji nie budził zastrzeżeń. Oczywiście pomożemy Państwu przenieść wszystkie dane, które do tej pory zostały wpisane do obecnie używanego systemu BIP.

Niezależnie od wykonywanych czynności (przepisywanie tekstów, obróbka plików graficznych, skanowanie zdjęć, przygotowywanie dokumentów elektronicznych, itd.) przyjęliśmy jedną stawkę godzinową rozliczaną na podstawie aktualnego cennika usług serwisowych MIKROBIT Sp. z o.o.

Oczywiście, jesteśmy elastyczni i z miłą chęcią dostosujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb. Jeżeli uważacie Państwo, że powinniśmy robić coś jeszcze czego tu nie przewidzieliśmy - chętnie wysłuchamy sugestii.Powrót

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce prywatnościAkceptuję